فایل شهر

فایل شهر

بزرگترین وبسایت عرضه فایل های با ارزش تحقیق، پروژه، پاورپوینت، نقشه و ...

دانلود پاورپوینت نظریه راندینلی


دانلود پاورپوینت نظریه راندینلی

دنیس راندینلی، در تحلیل روابط شهر و روستا بر محور سیاست توسعه، در سلسله مراتب شهری بر جمعیت شهری تاکید می کند. او می گوید: اهداف توسعه روستایی جدا از شهر ها عملی نیست، از طرفی بیشتر عوامل تولید از امکانات سازمان های شهری بهره مند می شوند و خدمات مورد نیاز جامعه روستایی، مانند بهداشت و درمان و آموزش و غیره که در حوزه های روستایی توزیع می گردد از مراکز شهری بدست می آید، از این رو پیشنهاد می کند در صورتی که دولت ها بخواهند در سطوح اجتماعی و فضایی به توسعه گسترده دست یابند باید پراکندگی جغرافیایی سرمایه گذاری ها را تقویت کنند و این امر از طریق عدم تمرکز و سیستم یکپارچه شهر ها ممکن می شود و امکان دسترسی به بازار ها را برای مردم که در همه بخش های کشور یا ناحیه زندگی می کنند فراهم می آورد. راندینلی در نظریه خود به مفهوم برخورد وابستگی ها نیز اهمیت می دهد و این وابستگی ها را بین حوزه های روستایی با شهر های کوچک، و بین شهر های کوچک با شهر های بزرگ لازم می داند و این تعامل فضایی و اجتماعی – اقتصادی را پایگاه اصلی در امر توسعه می شناسد. با توجه به نظریه این محقق، شهر های میانی (بر مبنای جمعیت) ممکن است در امر توسعه تاثیر بگذارد....

در این بخش پاورپوینت نظریه راندینلی در 13 اسلاید برای دانلود قرار داده شده است. در ذیل فهرست مطالب و همچنین پیشنمایشی از آن آورده شده است.

 

فهرست مطالب:

  • شهر های کوچک و متوسط
  • ملاک های لازم در انتخاب شهر های کوچک در روابط شهر و روستا
  • اهداف نظریه راندینلی
  • تعریف نظریه
  • راهبردهای تجزیه و تحلیل منطقه ای از نظر راندیلی
  • نتیجه‌گیری و جمع‌بندی
  • منابع و ماخذ


مبلغ قابل پرداخت 7,700 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 231

بزرگترین وبسایت عرضه فایل های با ارزش تحقیق، پروژه، پاورپوینت، نقشه و ...

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما